Auditori de Castellar del Vallès

Calendari

Propers esdeveniments

Data Dia Hora Títol
26 MAIG DIUMENGE 19:00 Pequeñas cartas indiscretas
31 MAIG DIVENDRES 20:30 Dalva
07 JUNY DIVENDRES 20:30 Radical
09 JUNY DIUMENGE 18:30 ELEMENTS
14 JUNY DIVENDRES 20:30 Robot Dreams

Esdeveniments passats

Data Dia Hora Títol
24 MAIG DIVENDRES 20:30 El leopardo de las nieves
19 MAIG DIUMENGE 19:15 Un amor
19 MAIG DIUMENGE 17:00 Guardiana de dracs
18 MAIG DISSABTE 18:00 Ricard III
17 MAIG DIVENDRES 20:30 Puan
12 MAIG DIUMENGE 19:00 Las cosas sencillas (Les choses simples)
10 MAIG DIVENDRES 20:30 Las dos caras de la justicia (Je verrai toujours vos visages)
05 MAIG DIUMENGE 19:00 Dune: Parte dos
04 MAIG DISSABTE 20:00 Travy
03 MAIG DIVENDRES 20:30 Cuentos de Tokio (Tokyo monogatari)
28 ABR. DIUMENGE 19:00 Los niños de Winton
27 ABR. DISSABTE 18:00 Gala de dansa
26 ABR. DIVENDRES 20:30 Monstruo
21 ABR. DIUMENGE 19:00 Saben aquell
21 ABR. DIUMENGE 17:00 Dúnia i l’eco del tambor – 17 h
21 ABR. DIUMENGE 12:00 Dúnia i l’eco del tambor – 12 h
19 ABR. DIVENDRES 20:30 La tierra prometida (Bastarden)
18 ABR. DIJOUS 18:00 Audicions íntimes de L’Aula – Trio Freixas
14 ABR. DIUMENGE 19:00 Matusalén
13 ABR. DISSABTE 18:00 L’enterrador
12 ABR. DIVENDRES 20:30 Sala de profesores (Das Lehrerzimmer)
11 ABR. DIJOUS 19:30 Concert Memorial Mercè Esteban
09 ABR. DIMARTS 19:00 Perfectamente Im-perfectos
07 ABR. DIUMENGE 19:00 Hotel Royal
06 ABR. - 07 ABR. MÚLTIPLES DIES 00:00 Judici a un seductor
07 ABR. DIUMENGE 11:00 Frederick
06 ABR. DISSABTE 20:00 Conspiranoia
05 ABR. DIVENDRES 20:30 You Resemble Me
31 MARÇ DIUMENGE 19:00 El mestre que va prometre el mar
31 MARÇ DIUMENGE 16:30 Corre, Tigre, corre! – 16.30 h
31 MARÇ DIUMENGE 12:00 Corre, Tigre, corre! – 12 h
24 MARÇ DIUMENGE 19:00 Desconocidos
23 MARÇ DISSABTE 20:00 IN THE HEIGHTS
22 MARÇ DIVENDRES 20:30 De repente, el paraíso
17 MARÇ DIUMENGE 19:00 Secretos de un escándalo
17 MARÇ DIUMENGE 12:00 Las Cotton
16 MARÇ DISSABTE 20:00 Jauría
15 MARÇ DIVENDRES 20:30 El espíritu del 45
14 MARÇ DIJOUS 18:00 Audicions íntimes de L’Aula – Josep Traver
10 MARÇ DIUMENGE 19:00 Priscilla
09 MARÇ DISSABTE 20:00 Austràlia
08 MARÇ DIVENDRES 20:30 O Corno
03 MARÇ DIUMENGE 20:30 Pobres criaturas (Poor Things)
03 MARÇ DIUMENGE 17:00 Anatomía de una caída (Anatomie d’une chute)
03 MARÇ DIUMENGE 11:30 L’espurneig + City of Love
02 MARÇ DISSABTE 21:00 La estrella azul
02 MARÇ DISSABTE 18:00 Perfect Days
01 MARÇ DIVENDRES 21:30 Fallen leaves (Kuolleet Lehdet)
01 MARÇ DIVENDRES 18:30 La zona de interés (The zone of interest)
29 FEBR. DIJOUS 21:30 Upon entry